Державні посилання

 

 

 

 

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

 

http://regionet.org.ua/en/Posibnuk_donorski_ta_investutsiyni_resyrsu_v_sferi_regionalnogo_rozvutky__1247.html#page_title

 

Підтримка політики регіонального розвитку в Україні.  EuropeAid/132810/C/SER/UA

 

Корисна інформація

Тридцять третя позачергова    сесія  Озерської  сільської  ради  сьомого  скликання

Озерська  сільська  рада  Світловодського району  Кіровоградської  області

 

16.07. 2018 рік                                                                                        с. Озера

Поіменне  голосування.

 

1. Про затвердження проектно-кошторисної документації  «Реконструкція водопровідних мереж  с.Озера Світловодського  району  Кіровоградської  області(коригування)                             

Голосували:   За -11,    проти – 0,    утримались - 0,    не  брали  участі - 0.

№ п/п  Прізвище,  ім’я  по  батькові  депутата                як  голосував

1. Горбунов  Борис Михайлович                                             ---------

2. Гребенюк Сергій  Дмитрович                                              за

3. Гапон Юлія Борисівна                                                          за

4. Деуш Андрій Андрійович                                                    за

5. Кошман Людмила Іванівна                                                  за

6. Литвин Людмила Григорівна                                              за

7. Міщенко Костянтин Петрович                                            за

8. Попруга Валентина Григорівна                                          за

9. Палярус Надія Григорівна                                                   за 

10. Рудь Тетяна Олександрівна                                               за

11. Удовенко Михайло Федорович                                         за

12.Томашко Микола Васильович                                            за

 

2. Про затвердження програми забезпечення розроблення містобудівної документації (генерального плану населених пунктів Озерської сільської ради Світловодського району Кіровоградської області: с. Озера, Талова Балка, Олексіївка) на 2018-2022р.

Голосували:   За -11,    проти – 0,    утримались - 0,    не  брали  участі - 0.

№ п/п  Прізвище,  ім’я  по  батькові  депутата                як  голосував

1. Горбунов  Борис Михайлович                                             ---------

2. Гребенюк Сергій  Дмитрович                                              за

3. Гапон Юлія Борисівна                                                          за

4. Деуш Андрій Андрійович                                                    за

5. Кошман Людмила Іванівна                                                  за

6. Литвин Людмила Григорівна                                              за

7. Міщенко Костянтин Петрович                                            за

8. Попруга Валентина Григорівна                                          за

9. Палярус Надія Григорівна                                                   за 

10. Рудь Тетяна Олександрівна                                               за

11. Удовенко Михайло Федорович                                         за

12.Томашко Микола Васильович                                            за

 

3. Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації «Генерального плану села Озера Озерської сільської ради Світловодського району Кіровоградської області»

Голосували:   За -11,    проти – 0,    утримались - 0,    не  брали  участі - 0.

№ п/п  Прізвище,  ім’я  по  батькові  депутата                як  голосував

1. Горбунов  Борис Михайлович                                             ---------

2. Гребенюк Сергій  Дмитрович                                              за

3. Гапон Юлія Борисівна                                                          за

4. Деуш Андрій Андрійович                                                    за

5. Кошман Людмила Іванівна                                                  за

6. Литвин Людмила Григорівна                                              за

7. Міщенко Костянтин Петрович                                            за

8. Попруга Валентина Григорівна                                          за

9. Палярус Надія Григорівна                                                   за 

10. Рудь Тетяна Олександрівна                                               за

11. Удовенко Михайло Федорович                                         за

12.Томашко Микола Васильович                                            за

 

4. Про внесення змін до програми  економічного і соціального розвитку     Озерської сільської ради на 2018 рік

Голосували:   За -11,    проти – 0,    утримались - 0,    не  брали  участі - 0.

№ п/п  Прізвище,  ім’я  по  батькові  депутата                як  голосував

1. Горбунов  Борис Михайлович                                             ---------

2. Гребенюк Сергій  Дмитрович                                              за

3. Гапон Юлія Борисівна                                                          за

4. Деуш Андрій Андрійович                                                    за

5. Кошман Людмила Іванівна                                                  за

6. Литвин Людмила Григорівна                                              за

7. Міщенко Костянтин Петрович                                            за

8. Попруга Валентина Григорівна                                          за

9. Палярус Надія Григорівна                                                   за 

10. Рудь Тетяна Олександрівна                                               за

11. Удовенко Михайло Федорович                                         за

12.Томашко Микола Васильович                                            за

 

5. Про  внесення  змін до  рішення  сесії   сільської  ради  від   22.12.2017 р. № 309 « Про сільський бюджет на 2018 рік».

 

Голосували:   За -11,    проти – 0,    утримались - 0,    не  брали  участі - 0.

№ п/п  Прізвище,  ім’я  по  батькові  депутата                як  голосував

1. Горбунов  Борис Михайлович                                             ---------

2. Гребенюк Сергій  Дмитрович                                              за

3. Гапон Юлія Борисівна                                                          за

4. Деуш Андрій Андрійович                                                    за

5. Кошман Людмила Іванівна                                                  за

6. Литвин Людмила Григорівна                                              за

7. Міщенко Костянтин Петрович                                            за

8. Попруга Валентина Григорівна                                          за

9. Палярус Надія Григорівна                                                   за 

10. Рудь Тетяна Олександрівна                                               за

11. Удовенко Михайло Федорович                                         за

12.Томашко Микола Васильович                                            за