Оголошення про оприлюднення проектів рішень

Про місцеві податки і збори на 2019 рік  на  території Озерської  сільської ради

Відповідно до ст.9, ст.13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» №1160 – 1У від 11.09.2003 року з подальшими змінами і доповненнями, пп.12.3.4 п.12.3 ст.12 Податкового кодексу України  Озерська  сільська рада з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних і юридичних осіб  оприлюднює проекти рішень  про встановлення  місцевих  податків  і зборів  на 2019 рік  на  території Озерської  сільської  ради  та  аналіз регуляторного  впливу проекту рішення “Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік  на  території Озерської  сільської ради”.

Зауваження і пропозиції від фізичних і юридичних осіб  приймаються до 25 червня 2018 року.

Зауваження і пропозиції приймаються у письмовому вигляді за адресою: 27542; Кіровоградська обл., Світловодський район с. Озера  вул.Центральна,34  Озерська сільська рада  а також в електронному варіанті:  ozerarada@i.ua